Полезная информация: спортивное питание, тренировки, диеты, фармакология и т. д.

В данном разделе находится подборка статей, описаний, рекомендаций, ответы на вопросы о спортивном питании, фитнесе, бодибилдинге. 
Наша библиотека постоянно наполяется и, если Вы не смогли найти интересующую Вас информацию, Вы можете нам написать об этом в "Книге желаний", а мы постараемся восполнить пробел. 
С наилучшими пожеланиями,
Магазин спортивного питания http://hardgainer.co.ua/
FAQ спортивне харчування
 
Найчастіше атлети, приймаючи спортивне харчування, не до кінця інформовані про те, що, як і коли слід приймати. Фахівцям доводиться слухати питання такого характеру: «А який протеїн (гейнер, амінокислоти тощо) краще і як його краще приймати?». Питання, звичайно, трохи дивні. Зазвичай в таких випадках атлети допускають помилку: вони забувають ключові моменти прийняття добавок. І для того, щоб отримати повноцінну вигоду від прийняття спортивного харчування, необхідно знати певні основні правила. В іншому випадку прийом добавок не принесе ніякої користі, а навпаки, буде тягти за собою лише фінансові витрати.


 
 
 
07 мая 2016 18:17:22
Отзывов: 0
Просмотров: 130
 
 
Принципи тренувань Weider
Як відомо основними аспектами фізичної підготовки організму виступають силовий потенціал, м'язова маса і витривалість м'язових тканин. Задля поліпшення цих характеристик, м'язові тканини повинні бути схильні до підвищеного напруження. Якщо вашою метою є збільшення силового потенціалу м'язових тканин, то вам необхідно в період тренінгу зробити акцент на силових вправах, що представляють собою підйоми і тягу. Якщо ж ви націлені на збільшення м'язової маси, вам слід намагатися зробити якомога більше підходів і повторень при виконанні силової м'язової роботи. У свою чергу, для поліпшення такого показника фізичної підготовки організму, як витривалість, вам необхідно звести до мінімуму періоди відпочинку між підходами і повтореннями при виконанні силових вправ, або ж постійно збільшувати кількість повторень. Принцип прогресивної перевантаження – це базис всіх фізичних культур, дає міцну основу для подальшого досягнення поставлених вами цілей.
 
 
 
 
07 мая 2016 19:07:39
Отзывов: 0
Просмотров: 126
 
 
Три швидких кроки в побудові неймовірною мускулатури від Адама Паза (Adam Paz) – експерта по харчуванню компанії MHP
Ваша результативність в нарощуванні м'язової маси залежить від того, скільки ви їсте, скільки ви тренуєтеся і скільки ви спите. Саме ці три основних фактора в кінцевому підсумку визначають, наскільки ефективно і швидко ви зможете набрати бажану м'язову масу. Торкнемося докладніше кожного з аспектів. 
 
 
07 мая 2016 19:22:01
Отзывов: 0
Просмотров: 103
 
 
Роль сироваткового протеїну в здорового життя людини
Протеїн (або білок) є важливим живильним елементом, необхідним кожній людині в її повсякденному житті. Структура білка представлена амінокислотними групами (аминокислоты), до яких відносять як замінні, так і незамінні амінокислоти, що є по суті «будівельними блоками» здорового тіла. Білок відіграє роль у численних процесах в організмі людини 
 
 
07 мая 2016 19:35:35
Отзывов: 0
Просмотров: 100
 
 
Часті питання по сироватковому протеїні.
Сывороточный протеин (або сироватковий білок) являє собою білок молочної сироватки. Він є повноцінним білком, що іншими словами означає вміст у сироватці повного спектру всіх незамінних амінокислот, що є, по суті, основними цеглинками, в яких постійно потребує людський організм. Сироватковий білок є також одним з найбільш якісних і насичених джерел незамінних амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками ВСАА, основне місце серед яких займає лейцин, який, як було показано численними науковими дослідженнями, стимулює синтез білка і м'язовий зростання. 
 
 
07 мая 2016 19:50:23
Отзывов: 0
Просмотров: 165
 
 
Гейнер
Гейнер (англ. gainer) – слово, що відбулося від англійського gain, що має значення «отримувати», «набирати», «купувати». Ці дієслова як не можна краще підходять до питань набору м'язової маси та сили, спортивного прогресу і занять спортом в цілому. І не дивно, що з'явилися в середині 90х років минулого століття спеціалізовані препарати для поліпшення росту м'язів і інших показників отримали саме цю назву – гейнери (gainers). 
 
 
08 мая 2016 14:15:31
Отзывов: 0
Просмотров: 121
 
 
Інтенсивні фізичні навантаження в спортзалі вимагають від бодібілдера застосування спеціального спортивного харчування, без якого неможливо наростити м'язову масу, а також збільшити силу і витривалість. Спеціально для спортсменів були розроблені вітамінні комплекси і біологічні добавки, що сприяють успішним тренувань. Крім прийому вітамінних та протеїнових коктейлів, початківці бодібілдери використовують креатин.  
 
 
08 мая 2016 14:32:47
Отзывов: 0
Просмотров: 99
 
 
Основи харчування
Як тільки людина починає займатися в спортзалі, він починає збирати інформацію про спортивному харчуванні. Кількість інформації зростає щодня. Поради надходять від знайомих, від тренерів, від інших бодібілдерів в спортзалі. Розібратися з цим потоком дуже складно, так як методики спортивного харчування у всіх різні. Хтось віддає перевагу одні види протеїнів, хто-то інші. Але всі сходяться на думці, що для гарного росту м'язової маси необхідно використовувати гейнеры. Їх часто плутають з протеїнами, хоча вони ними не є. Насправді, гейнер є сумішшю протеїнів, вітамінів, а також складних вуглеводів. Гейнери ідеально підходять тим, хто тільки почав займатися в спортзалі і набирати м'язову масу. 
 
 
08 мая 2016 14:53:26
Отзывов: 0
Просмотров: 67
 
 
Амінокислоти
Аминокислоты являють собою «будматеріал», з якого органаізм синтезує тканинні спецификаіні білки, пептидні гормони, ферменти и інші сполуки, які мають фізіологічну активність. Крім того, що амінокислоти необхідні для утворення білків, вони ще й викогуть функцію нейромедіаторів или ланка в процесі їх отримання.  
 
 
22 июня 2017 09:52:38
Отзывов: 0
Просмотров: 2
 
 
BCAA
BCAA включає в себе три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін. Разом вони складають приблизно третину скелетної мускулатури. Всім атлетам і бодибилдерам відомі їх чудові властивості: вони допомагають нарощувати м'язову масу, збільшувати силу і справлятися з стомлюваністю.
 
Важлива особливість BCAA полягає в тому, що вони не розпадаються в печінці. Навпаки, вони минуть її і потрапляють у м'язи безпосередньо. Перебуваючи в м'язах, BCAA перетворюють їх у так звану будівельну фабрику, оскільки дані амінокислоти впливають на різні аспекти м'язового метаболізму.
 
 
 
09 мая 2016 12:38:08
Отзывов: 0
Просмотров: 86
 
 
Аргінін
Аргінін
Якщо детальніше поглянути на амінокислотні комплекси, які пропонуються для спортсменів виробниками спортивного харчування, то нескладно помітити, що їх амінокислотний профіль серйозно відрізняється від амінокислотного складу натуральних продуктів. Причина цього – в різній потреби організму в різних амінокислотах. Сучасні технології дозволяють насичувати препарати тими амінокислотами, які необхідні спортсмену більше інших.
Однією з таких амінокислот є Аргінін, купити який можна практично в будь-якому препараті. Про неї ми сьогодні і поговоримо.
 
 
 
09 мая 2016 12:50:01
Отзывов: 0
Просмотров: 96
 
 
Вплив спорту на серцево-судинну систему
Зміцнення судин – одна з найважливіших задач сучасної людини. Більшість серцевих недуг сучасного хомо сапієнса виникає саме через непідготовленість серцево-судинної системи до стресів і навантажень. Частина проблем вирішується медикаментозно, але набагато більш дешевим і головне – надійним способом зміцнення судин є регулярні і продумані фізичні навантаження, а також приймання Omega 3
 
 
12 мая 2016 12:03:13
Отзывов: 0
Просмотров: 121
 
 
Силове тренування
Наведене тренування є типовою програмою, спрямованою на збільшення сили. Основний упор робиться на розвиток швидких м'язових волокон, відповідальних за силові показники. Основні особливості програми 
 
 
12 мая 2016 12:32:58
Отзывов: 0
Просмотров: 96
 
 
Фундамент успіху в спорті. Харчування з самого початку.
Якщо ви вирішили змінити свій спосіб життя і приділити належну увагу спортивних навантажень, варто задуматися також і про спортивне харчування. Правда, якщо самостійно цим займатися без певних знань, можуть бути вельми неприємні наслідки. Тому, спробуємо розглянути основи спортивного харчування або з чого починати, якщо все ж це рішення тверде. 
 
 
06 июня 2017 14:58:39
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Амінокислоти для спортсменів.
Амінокислоти є «будівельними блоками» білка в організмі людини. Засвоюючись, амінокислоти виробляють такі життєво важливі речовини, як антитіла, які допомагають імунній системі боротися з інфекціями і відновлюватися після перенесених захворювань; ферменти, які підтримують біохімічні реакції; гемоглобін, який поставляє кисень клітинам усього організму, і гормони, які надають активний вплив на метаболізм. 
 
 
06 июня 2017 21:34:00
Отзывов: 0
Просмотров: 12
 
 
Раціон харчування з включенням сироваткового протеїну
Навіть якщо ви не професійний спортсмен, то все одно міг чути про користь споживання Каталогу сироваткових протеінов.сивороточном протеїну, що поліпшує загальний стан здоров'я організм, стимулює імунна система, а також сприяє контролю і регулювання вага. Дана стаття дасть вам деяку довідкову інформацію про сироватковому білку і про те, як правильно включати його в свій раціон.
 
Що таке сироватковий протеїн?
 
Сироватка є одним з двох основних видів білка, що виділяються з коров'ячого молока. Процентне співвідношення сироваткового протеїну становить близько 20% від загального молочного білка. Сироватковий білок належить до групи «індивідуальний» білки, що містять такі елементи, як вода, лактоза, протеїн, різний мінеральні речовини (кальцій, фосфор, магній та ін.) І жири. Таким чином, в залежності від способу виробництва сироваткового білка, зміст даних поживних речовин в значній мірі варіюється.
 
Які переваги у сироваткового протеїну?
 
Найбільш значущим властивістю сироваткового білка є його здатність допомагати нашому організму в боротьбі із зайвою вагою, збільшуючи при цьому м'язову масу і зміцнюючи імунну систему. Сироватковий білок містить велику кількість необхідних організму незамінних амінокислот, включаючи амінокислоти з розгалуженою ланцюгом ВСАА, які, як було доведено численними науковими дослідженнями, сприяють збереженню і зростанню м'язових тканин. Для спортсменів і просто люди, що прагне скинути небажаний вага, а також люди похилого віку, занепокоєне підтримка м'язової маси, дані якості сироваткового білка є найбільш цінним. Сироватковий білок також сприяє постійному підтриманню нормального рівня глюкози в крові. Крім того, сироватка допомагає в зміцненні імунної системи організму, за допомогою вироблення глутатіону - антиоксидант, що захищає організм від вільних радикалів, забруднень, токсини, інфекції і вплив сонячних променів. Додаючи сироватковий білок в своєму повсякденному раціоні харчування можна в значній мірі захистити здоров'я людей різного віку.
 
 
 
08 июня 2017 11:41:49
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Креатин (що це таке, факти, дія).
Починаючи з 1992 року серед найновіших винаходів спортивного харчування немає популярнішим продукту, ніж креатин. Сьогодні атлети всього світу регулярно використовують креатин в якості спеціальної харчової добавки для поліпшення спортивних результатів і збільшення витривалості організму. Ось лише деякі фантастично корисні властивості креатину: швидке відновлення м'язів, вибухова сила, посилене збільшення м'язових обсягів і інтенсивний приріст ваги.
 
Що таке креатин?
 
Креатин (. Від грец kréas - «м'ясо») - це амінокислота, що утворюється в організмі людини з трьох інших амінокислот - гліцину, аргініну, метіоніну. Синтез креатину відбувається в нирках, печінці і залозах. Штучним шляхом його отримують з цианамида і саркозина.
 
Основна частина креатину (близько 98%) в організмі людини знаходиться в м'язових клітинах і тканинах. Застосування даної речовини допомагає спортсменам в підтримці енергії і усунення втоми в м'язах після тривалих і виснажливих тренувань.
 
Історичні факти.
 
Креатин був вперше відкритий в 1832 році французьким хіміком Шеврелем; він виявив його в м'ясному соку. З самого початку свого відкриття, креатин буквально зачарував вчений свій важлива роль для скелетної мускулатури людини. Через деякий час іншого вченим - Петтенкофер і Хайнц, - виявив в сечі особливого речовини, яке згодом назвали «креатинін» і припустив, що він утворюється з креатину, накопичена в м'язах.
 
На початку 20-го століття був проведений ряд наукових досліджень, які показали, що використання креатину в якості спеціальної харчової добавки веде до збільшення вмісту цієї речовини в м'язових клітинах організму. У 1926 році вчені виявили, що креатин, затримуючи в організмі азот, сприяє ефективному зростанню маси тіла.
 
Спеціальні опитування, які проводили фірми-виробники здорового харчування для спортсменів, показали, що троє призерів Олімпійських ігор 1996 року домоглися чудовій фізичній форми і досягли своєї перемоги завдяки креатину.
 
 
 
08 июня 2017 12:03:15
Отзывов: 0
Просмотров: 8
 
 
Казеин - протеин на ночь
Казеин является одним из основных компонентов, образующих молочный белок. Это соединение составляет более 75% общего молочного белка. Ее образование происходит во время процесса пищеварения под действием фермента, известного как сычужный фермент. Это происходит в основном у молодежи, так как считается, что взрослый человек не поглощает полное содержание молока. Есть четыре типа молекул казеина: α, αs, β, γ
Характерным для такого белка является большой размер белковых молекул, которые его создают. Список аминокислот, содержащихся в этом компоненте практически такой же, как и в сывороточном белке.
 
 
 
 
10 октября 2012 23:58:47
Отзывов: 0
Просмотров: 232
 
 
Как принимать трибулус?
Сейчас трибулус. разрешена пищевая добавка Международным антидопинговым комитетом WADA, изготавливается из фитовитяжки растения Tribulus Terrestris. выпускается многими производителями спортивного питания. Отличие состоит лишь в процентном содержании дозы вещества в капсуле и наличием добавок (витаминов, аминокислот). Поэтому покупая этот препарат, следует обратить особое внимание на максимальное содержание в мг основного действующего вещества. 
 
 
09 июня 2017 13:45:32
Отзывов: 0
Просмотров: 5
 
 
Жиросжигатели для женщин и мужчин
Жиросжигатели - это класс химических препаратов относятся к пищевым добавкам. Основная их функция - стимуляция расщепления жиров в организме. Традиционно жиросжигатели с целью уменьшения жировых отложений используют спортсмены и женщины, желающие похудеть. 
 
 
09 июня 2017 13:54:09
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Побочные действия глютамина
Глютамин представляет собой условно незаменимую аминокислоту, которая входит в состав белка и нужно для роста мышц и поддержки иммунной системы. Данный компонент в достаточно больших количествах циркулирует в крови, накапливаясь в мышечной ткани. Вследствие того, что мышцы состоят на 60% из глютамина, без его достаточного объема невозможен рост. Используя глютамин, побочные действия возникают крайне редко и могут произойти только в случае чрезмерно повышенной дозы. Купить спортивное питание можно в любом специализированном магазине. Например, протеин - купить в СПб или интернет магазине power-, если вы проживаете в другом городе.
 
 
 
 
09 июня 2017 13:59:44
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Эффективные помощники мужчин - бустеры!
Сегодня разберем еще одну пользуется спросом спортивную добавку под названием тестостероновая бустеры. Узнаем что такое, для чего она нужна, в чем ее полезность, а так же составим топ самых эффективных вариантов этой добавки.
 
тестостероновая бустеры это спортивные специализированные добавки, применяемые для ускорения прироста мышц, увеличение силы и увеличения мужского либидо. Но главное что они делают, это стимулируют синтез мужского гормона в организме тестостерона, корректируют его уровень. Иначе говоря, эта добавка способна влиять на увеличение естественного тестостерона.
 
 
 
09 июня 2017 15:59:46
Отзывов: 0
Просмотров: 10
 
 
Что такое гейнеры для набора массы?
Гейнер называют пищевые добавки для культуристов и других спортсменов. Они нужны для тех, кто хочет набрать мышечную массу. Он имеет аналогичную функцию в организме, так же как и любая другая пища. Преимущество гейнера в том, что его можно съесть тогда, когда у нас нет достаточно много времени, чтобы приготовить пищу, или там, где мы физически не можем сесть за сто (находимся на пути). Выпить его просто и быстро! 
 
 
09 июня 2017 17:00:38
Отзывов: 0
Просмотров: 11
 
 
Витамины и минералы для спорта
Кальций, магний и цинк, плюс Витамин D3 способствуют укреплению костей и зубов. Это важное трио + D3 также помогают поддерживать нормальные функции мышц и сердца. Двадцать первый век предлагает Вам 100% от рекомендуемой суточной нормы в 3-х простых до глотанию таблетках Cal Mag Zinc + D3. детали>
 
 
21 Century Cal Mag Zinc + D3, 90 таб.
 
Кальций, магний и цинк, плюс Витамин D3 способствуют укреплению костей и зубов. Это важное трио + D3 также помогают поддерживать нормальные функции мышц и сердца. Двадцать первый век предлагает Вам 100% от рекомендуемой суточной нормы в 3-х простых до глотанию таблетках Cal Mag Zinc + D3.
 
 
 
09 июня 2017 17:20:30
Отзывов: 0
Просмотров: 11
 
 
Глютамин в бодибилдинге
Это несущественная (или условно незаменимая) аминокислота. Глютамин является наиболее распространенной среди свободных аминокислот: на нее приходится 25% всех аминокислот в плазме и 60% тех, что составляю мышцы человека.
 
роль глютамина
Он участвует в различных биохимических реакциях и играет важную роль в иммунной системе, влияет на синтез белка в скелетных мышцах, работу кишечника, способен регулировать метаболизм глюкозы. Он играет важную роль в поддержании кислотно-щелочного равновесия организма, косвенно участвует в биосинтезе нуклеиновых кислот, нуклеотидов, нейротрансмиттеров, пептидов, служит в качестве источника энергии для клеток кишечника и иммунной системы. Он играет важную роль в процессе удаления избытка аммиак из организма.
 
 
 
09 июня 2017 17:32:27
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Аминокислоты BCAA или протеин - что принимать для набора массы?
Допустим, есть спортсмен, который хочет накачать мышечную массу. Но денег ему накачать пока удалось лишь на одну пищевую добавку. Что делать? Читайте, расскажу.
 
Белок является важнейшей составляющей человеческой жизни и играет решающую роль в рост клеток. Аминокислоты являются строительными блоками белка. Производители спортивно питания предлагают добавки с аминокислотами и протеиновые концентраты для людей, которые хотят сохранить или увеличить свою мышечную массу. Аминокислоты с разветвленной цепью (BCAA) представляю т собой особую группу аминокислот.
 
 
 
09 июня 2017 20:10:04
Отзывов: 0
Просмотров: 7
 
 
Комплекс BCAA-Pro
Что такое BCAA. Аминокислоты, обозначены аббревиатурой BCAA (в переводе - аминокислоты с разветвленными цепочками, имеют зеленый строение), являются незаменимыми. К этой группе относятся валин, лейцин и изолейцин. Они входят в состав мышечной ткани скелетной мускулатуры. Более трети сухой массы скелетных мышц состоит именно из этих незаменимых аминокислот.
 
С целью улучшения спортивных результатов BCAA добавляют в рацион занимаются бодибилдингом. Аминокислоты служат основой для синтеза новых белков в сократительных волокнах и препятствуют их распада, что важно для сохранения и дальнейшего увеличения мышечной массы при тренировках.
 
 
 
18 июня 2017 14:55:33
Отзывов: 0
Просмотров: 4
 
 
Набор качественной мышечной масс! Принципы!
Если вы поставили перед собой задачу набрать мышечную массу. первое, что вам необходимо - правильно составить программу тренировок. Не менее важно для спортсмена хорошо питаться, включая в рацион, кроме полезных продуктов, спортивные добавки. Третьим основным принципом для вас будет здоровый сон, способствует восстановлению организма. 
 
 
22 июня 2017 10:20:58
Отзывов: 0
Просмотров: 5
 
 
Сочетание компонентов спортивного питания: BCAA и протеин.
Если последним дело обстоит не так уж плохо и они если плохо знают рынок спортивного питания и возможно не всегда ориентируются в компаниях и качества того или иного бренда, понимают в том для чего оно вообще, это спортивное питание, нужно и как оно работает . Примером тому могут служить неправильные сочетания продуктов спортивного питания, о которых пойдет речь.
Сейчас бы мне хотелось поговорить о правильном сочетании продуктов спортивного питания, одним из таких является BCAA и протеин. Почему именно эти продукты?
 
 
 
22 июня 2017 10:28:39
Отзывов: 0
Просмотров: 2
 
 
На странице:
Сортировать по: