Полезная информация: спортивное питание, тренировки, диеты, фармакология и т. д.

В данном разделе находится подборка статей, описаний, рекомендаций, ответы на вопросы о спортивном питании, фитнесе, бодибилдинге. 
Наша библиотека постоянно наполяется и, если Вы не смогли найти интересующую Вас информацию, Вы можете нам написать об этом в "Книге желаний", а мы постараемся восполнить пробел. 
С наилучшими пожеланиями,
Магазин спортивного питания http://hardgainer.co.ua/
FAQ спортивне харчування
 
Найчастіше атлети, приймаючи спортивне харчування, не до кінця інформовані про те, що, як і коли слід приймати. Фахівцям доводиться слухати питання такого характеру: «А який протеїн (гейнер, амінокислоти тощо) краще і як його краще приймати?». Питання, звичайно, трохи дивні. Зазвичай в таких випадках атлети допускають помилку: вони забувають ключові моменти прийняття добавок. І для того, щоб отримати повноцінну вигоду від прийняття спортивного харчування, необхідно знати певні основні правила. В іншому випадку прийом добавок не принесе ніякої користі, а навпаки, буде тягти за собою лише фінансові витрати.


 
 
 
07 мая 2016 18:17:22
Отзывов: 0
Просмотров: 102
 
 
Принципи тренувань Weider
Як відомо основними аспектами фізичної підготовки організму виступають силовий потенціал, м'язова маса і витривалість м'язових тканин. Задля поліпшення цих характеристик, м'язові тканини повинні бути схильні до підвищеного напруження. Якщо вашою метою є збільшення силового потенціалу м'язових тканин, то вам необхідно в період тренінгу зробити акцент на силових вправах, що представляють собою підйоми і тягу. Якщо ж ви націлені на збільшення м'язової маси, вам слід намагатися зробити якомога більше підходів і повторень при виконанні силової м'язової роботи. У свою чергу, для поліпшення такого показника фізичної підготовки організму, як витривалість, вам необхідно звести до мінімуму періоди відпочинку між підходами і повтореннями при виконанні силових вправ, або ж постійно збільшувати кількість повторень. Принцип прогресивної перевантаження – це базис всіх фізичних культур, дає міцну основу для подальшого досягнення поставлених вами цілей.
 
 
 
 
07 мая 2016 19:07:39
Отзывов: 0
Просмотров: 99
 
 
Три швидких кроки в побудові неймовірною мускулатури від Адама Паза (Adam Paz) – експерта по харчуванню компанії MHP
Ваша результативність в нарощуванні м'язової маси залежить від того, скільки ви їсте, скільки ви тренуєтеся і скільки ви спите. Саме ці три основних фактора в кінцевому підсумку визначають, наскільки ефективно і швидко ви зможете набрати бажану м'язову масу. Торкнемося докладніше кожного з аспектів. 
 
 
07 мая 2016 19:22:01
Отзывов: 0
Просмотров: 81
 
 
Роль сироваткового протеїну в здорового життя людини
Протеїн (або білок) є важливим живильним елементом, необхідним кожній людині в її повсякденному житті. Структура білка представлена амінокислотними групами (аминокислоты), до яких відносять як замінні, так і незамінні амінокислоти, що є по суті «будівельними блоками» здорового тіла. Білок відіграє роль у численних процесах в організмі людини 
 
 
07 мая 2016 19:35:35
Отзывов: 0
Просмотров: 71
 
 
Часті питання по сироватковому протеїні.
Сывороточный протеин (або сироватковий білок) являє собою білок молочної сироватки. Він є повноцінним білком, що іншими словами означає вміст у сироватці повного спектру всіх незамінних амінокислот, що є, по суті, основними цеглинками, в яких постійно потребує людський організм. Сироватковий білок є також одним з найбільш якісних і насичених джерел незамінних амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками ВСАА, основне місце серед яких займає лейцин, який, як було показано численними науковими дослідженнями, стимулює синтез білка і м'язовий зростання. 
 
 
07 мая 2016 19:50:23
Отзывов: 0
Просмотров: 117
 
 
Гейнер
Гейнер (англ. gainer) – слово, що відбулося від англійського gain, що має значення «отримувати», «набирати», «купувати». Ці дієслова як не можна краще підходять до питань набору м'язової маси та сили, спортивного прогресу і занять спортом в цілому. І не дивно, що з'явилися в середині 90х років минулого століття спеціалізовані препарати для поліпшення росту м'язів і інших показників отримали саме цю назву – гейнери (gainers). 
 
 
08 мая 2016 14:15:31
Отзывов: 0
Просмотров: 94
 
 
Інтенсивні фізичні навантаження в спортзалі вимагають від бодібілдера застосування спеціального спортивного харчування, без якого неможливо наростити м'язову масу, а також збільшити силу і витривалість. Спеціально для спортсменів були розроблені вітамінні комплекси і біологічні добавки, що сприяють успішним тренувань. Крім прийому вітамінних та протеїнових коктейлів, початківці бодібілдери використовують креатин.  
 
 
08 мая 2016 14:32:47
Отзывов: 0
Просмотров: 75
 
 
Основи харчування
Як тільки людина починає займатися в спортзалі, він починає збирати інформацію про спортивному харчуванні. Кількість інформації зростає щодня. Поради надходять від знайомих, від тренерів, від інших бодібілдерів в спортзалі. Розібратися з цим потоком дуже складно, так як методики спортивного харчування у всіх різні. Хтось віддає перевагу одні види протеїнів, хто-то інші. Але всі сходяться на думці, що для гарного росту м'язової маси необхідно використовувати гейнеры. Їх часто плутають з протеїнами, хоча вони ними не є. Насправді, гейнер є сумішшю протеїнів, вітамінів, а також складних вуглеводів. Гейнери ідеально підходять тим, хто тільки почав займатися в спортзалі і набирати м'язову масу. 
 
 
08 мая 2016 14:53:26
Отзывов: 0
Просмотров: 47
 
 
BCAA
BCAA включає в себе три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін. Разом вони складають приблизно третину скелетної мускулатури. Всім атлетам і бодибилдерам відомі їх чудові властивості: вони допомагають нарощувати м'язову масу, збільшувати силу і справлятися з стомлюваністю.
 
Важлива особливість BCAA полягає в тому, що вони не розпадаються в печінці. Навпаки, вони минуть її і потрапляють у м'язи безпосередньо. Перебуваючи в м'язах, BCAA перетворюють їх у так звану будівельну фабрику, оскільки дані амінокислоти впливають на різні аспекти м'язового метаболізму.
 
 
 
09 мая 2016 12:38:08
Отзывов: 0
Просмотров: 63
 
 
Аргінін
Аргінін
Якщо детальніше поглянути на амінокислотні комплекси, які пропонуються для спортсменів виробниками спортивного харчування, то нескладно помітити, що їх амінокислотний профіль серйозно відрізняється від амінокислотного складу натуральних продуктів. Причина цього – в різній потреби організму в різних амінокислотах. Сучасні технології дозволяють насичувати препарати тими амінокислотами, які необхідні спортсмену більше інших.
Однією з таких амінокислот є Аргінін, купити який можна практично в будь-якому препараті. Про неї ми сьогодні і поговоримо.
 
 
 
09 мая 2016 12:50:01
Отзывов: 0
Просмотров: 80
 
 
Вплив спорту на серцево-судинну систему
Зміцнення судин – одна з найважливіших задач сучасної людини. Більшість серцевих недуг сучасного хомо сапієнса виникає саме через непідготовленість серцево-судинної системи до стресів і навантажень. Частина проблем вирішується медикаментозно, але набагато більш дешевим і головне – надійним способом зміцнення судин є регулярні і продумані фізичні навантаження, а також приймання Omega 3
 
 
12 мая 2016 12:03:13
Отзывов: 0
Просмотров: 91
 
 
Силове тренування
Наведене тренування є типовою програмою, спрямованою на збільшення сили. Основний упор робиться на розвиток швидких м'язових волокон, відповідальних за силові показники. Основні особливості програми 
 
 
12 мая 2016 12:32:58
Отзывов: 0
Просмотров: 75
 
 
Казеин - протеин на ночь
Казеин является одним из основных компонентов, образующих молочный белок. Это соединение составляет более 75% общего молочного белка. Ее образование происходит во время процесса пищеварения под действием фермента, известного как сычужный фермент. Это происходит в основном у молодежи, так как считается, что взрослый человек не поглощает полное содержание молока. Есть четыре типа молекул казеина: α, αs, β, γ
Характерным для такого белка является большой размер белковых молекул, которые его создают. Список аминокислот, содержащихся в этом компоненте практически такой же, как и в сывороточном белке.
 
 
 
 
10 октября 2012 23:58:47
Отзывов: 0
Просмотров: 203
 
 
На странице:
Сортировать по: